Cuma , Kasım 15 2019
Başlangıç / Moda / 2018 Yaz Modası Analizi ! Bu Yazın Renkleri ve Modası…Mutlaka Okuyun

2018 Yaz Modası Analizi ! Bu Yazın Renkleri ve Modası…Mutlaka Okuyun

2018 Moda Renkleri, 2018 Moda Haftaları, Bu Yaz Hangi Renkler Moda, 2018 Fashion Modelleri Gibi Sorularınızı Bu Yazımızda Analiz Ettik Benim Modam Nasıl Olmalı Diyorsanız Mutlaka Okuyun.

2018 İlk Bahar Yaz Modası 

Baharın geldiğini tam anlamıyla gösteren çiçekler bu sezonda karşımıza çıkıyor. Bu Yazın Moda Renklerinde pastel ve daha canlı renklerle çiçek desenleri bir çok tasarımlarda yer alıyor. Çiçek desenleri artık her yerde yazın habercisi gibi karşımıza çıkıyor.

Peki Benim Modam MyModa Dediğiniz Bu Kombinlerimiz Bu Elbiselerle Nasıl Olmalı?

Eğer işe giderken kullanacaksanız diz üstünde bir bahar renklerini bulunduran çiçekli elbisenizi loafer ayakkabılarla kombinleyerek kullanabilirsiniz. Hafta sonu ise daha uzun bir çiçekli elbisenizi spor ayakkabılarınızla veya yine loafer ayakkabılarınızla ve yine 2018 Modası olanhasır çantalarla  kombinleyebilirsiniz. Gece dışarı çıkacaksanız kısa topuklu ayakkabılarla kombinleyebilirsiniz.

Peki Ya 2018 Yaz Modasının Bir Parçası Olan Hasır çantaları nasıl kombinleyebiliriz?

Bir anda tüm vitrinlerin reyonlarında yer alan hasır çantalar bu sezonun modası olan parçalardan bir tanesi oldu. Peki biz bu hasır çantaları nasıl kullanabiliriz? Hasır çantaları istediğiniz her kıyafetle kombinleyebilirsiniz. İsterseniz bir Jean ile isterseniz elbise ya da etek bluz kombinlerinizle kullanabilirsiniz.

2018 Bikini ve Mayoları Hakkında;

2018 Modasında Siyahın Asilliği

Siyahın vazgeçilmezliği 2018 Modasında dadevam ediyor. Sezonun cıvıl cıvıl renklerine ters düşmesine rağmen siyah daha güvenilir gözüken renklerden ve tercih edilen renk çeşitlerinden bir tanesi. Hem klasik görüntüsü hemde farklı kesim tarzlarıyla siyah mayo ve bikiniler mağazalarda yerini aldı.

2018 Modasında Çiçek Desenleri;

Çiçek desenleri mayo ve bikinilerde de karşımıza çıkıyor. Kalın askılar ve çiçek desenleri sizi daha ince gösterecek ve küçük desenler dikkat çekecek. Bir çok markanın mağazalarında çiçek desenli mayo ve bikiniler yerlerini aldı.

 

2018 Modasında Puantiye ve Çizgilerle – 2018 Fashion ve Moda;

70’lerin modası bu sezonda da dikkatimizi çekiyor. Puantiye ve çizgiler bizi geçmişi hatırlatıyor. Hiç eskimeyen 70’ler modası bikinş ve mayolarda bu sezon karşımıza çıkıyor. Çizgili modellerde dikine çizgiler sizi daha uzun ve ince gösterecektir. Bikinilerde ise anahtar parçanızı puantiyeli veya çizgili tercih edip diğer parçayı farklı bir modelle eşleştirerek kullanabilirsiniz.

2018 Modasında Fırfır

Pastel renklerle fırfır bu senede mayo ve bikinilerin modellerinden bir tanesi olup mağazalarda yerini aldı. Hem şık hem cool bir görüntü isteyenler için fırfır tam size göre bir model.

 

2018 Fashion Yüksek Bel Rahatlığı;

Yüksek belin rahatlığını bikinilerde de bulabilirsiniz. Nostaljik rüzgarlar estiren yüksek bel bikiniler bu sezonun moda parçalarından bir tanesi olmayı başardı. Yüksek bel bikiniler sizi daha ince gösterebilir.