Perşembe , Nisan 9 2020
Başlangıç / Teknoloji / 2018’de En İyi Müzik Uygulamaları!

2018’de En İyi Müzik Uygulamaları!

Müzik çevremizdeki her yerdedir ve çoğumuz günlerimizi favori şarkılarımız olmadan hayal edemez. Telsizleri dinlemenin ya da CD’lerin satın alındığı günler – bugün akıllı telefonlarımız sayesinde istediğiniz her yerde dinleyebilirsiniz. Müzik ihtiyaçlarımızı karşılamak için birçok yeni şirket ve hizmet ortaya çıktı. Bugün, size 2018’de akıllı telefonlarınız için en iyi müzik uygulamalarını sunacağız! Hadi başlayalım!

Spotify

Spotify

Spotify’ın dünyada en çok tanınan müzik akışı uygulaması olduğundan şüphe yoktur. Tüm sanatçılar ilk olarak orada yeni sürümlerini tanıtıyor, böylece mevcut müziğin en büyük kataloğu ile uygulamayı yapıyorlar. Uygulamanın kullanımı kolaydır ve sevdiğiniz sanatçılardan müzikle seçilmiş oynatma listelerine ve özel radyolara erişebilirsiniz. Elbette, onlara doğrudan erişebilir ve sadece müziklerini dinleyebilirsiniz. Bununla birlikte, aylık bir abonelik için kilitlenebilir bir premium özelliktir. Abonelik ile şarkıları atlayabilir veya geri döndürebilir ve ses kalitesi biraz daha iyi olacaktır. Aksi takdirde, Spotify ücretsiz bir hesapla birlikte kullanılabilir ve bunu uygulama mağazanızdan alabilirsiniz.

Apple Music

Apple Music

Apple’ın 2015’te başlattığı kendi servisi oldukça iyi. Çalma listeleri ve 7/24 radyo ile birlikte 30 milyon şarkıdan oluşan bir katalog sunuyor. Ayrıca kendi müziğinizi yükleyebilir ve cihazınıza aktarabilirsiniz. Apple ayrıca yeni müziklerini sadece burada yayınlamak için en iyi sanatçılardan bazılarını almaya çalışır. Bu nedenle, en sevdiğiniz sanatçıların bunu yapması durumunda bunu göz önünde bulundurmalısınız. Abonelik ile birlikte ücretsiz bir seçenek var. Uygulamayı uygulama mağazanızdan indirebilirsiniz.

Google Play

Google Play Music

Google Play Müzik muhtemelen en kolay hizmetlerden biridir. Sadece hesabınızı kullanarak ve basit bir aktivasyonla giriş yapın, kullanım için uygun. Özel bir tuhaflık veya adım yoktur, bu yüzden hemen dinlemeye başlayabilirsiniz. Büyük bir şarkı kataloğu sunuyor – ayrıca 50000’e kadar kendi şarkınızı yükleyebilirsiniz. Tüm platformlar ve birçok ülke için kullanılabilir.

Deezer

Deezer

Birçok ülkede kullanılabilirliktir – Deezer’in sahip olduğu bir özellik. Bunun yanı sıra, servis büyük bir şarkı ve çalma listesi kataloğu sunuyor. Ayrıca, tarihinize dayanan kişiselleştirilmiş bir oynatma listesi olan Flow’u da içeriyor. Reklamlarla veya reklamsız bir abonelikle ücretsiz olarak yayın yapabilirsiniz. Yerel uygulama mağazanız aracılığıyla tüm platformlar için kullanılabilir.

Tidal

Tidal

Tidal, muhtemelen listede en az bilinen hizmettir. Tidal’ın ana özelliği, yüksek kalitede dinlemenizi sağlayan akış kalitesidir. Ancak, bir audiophile değilseniz ve iyi bir kulaklık veya hoparlörünüz olmadıkça, bunu muhtemelen atlamanız gerekir. Yine de, Tidal iyi bir şarkı ve çalma listesi kataloğu, ayrıca bazı özel içerikler sunuyor. Ve sadece bir abonelik ile mevcut olan sadece, ancak iyi kalitede iseniz, bunu seveceksiniz.