Pazar , Aralık 15 2019
Başlangıç / 2019 Yıl Başı / 2019 İstanbul Yılbaşı Analizi

2019 İstanbul Yılbaşı Analizi

İstanbul’un En Şık Mekanlarında Sizler İçin 2019 Yılbaşı Programlarını Derledik ! İşte İstanbulda 2019 Yılbaşını Geçirecekler İçin Harika Bir Liste.

2019 YILBAŞI İSTANBUL HİLTON BOMONTİ PROGRAMLARI

Şüphesiz istanbulun en lüks mekanları arasında yer alır kendisi. Tabi dar gelirli kendini uzak tutsada bu tip yerlerden yinede sosyetenin bebeğidir istanbul yılbaşı programları gibi planlamalarda. Aslınada bakacak olursak 2019 Yılbaşı Programları haklı rekabetlerden dolayı tüm mekanlar listesinde aynı fiyatları seyretmekte. Bu sebeple planınız yılbaşı programı için dışarı çıkmak ve otel yılbaşı programına katılmaksa Hilton Bomontinin Restaurant Katında Hersene Konaklamanında içinde olduğu DJ Showları, Oryantal Showları gibi etkinlikler barındıran yılbaşı programı tam size göre.

 

2019 Yılbaşı İçin Başka Bir Otel Önerisi: Swissotel The Bosphorus Programları

2019 Yeni yılını eski konseptlerle karşılamaya hazırlanan Swissotel The Bosphorus o gece 2019 yılbaşı için gelen misafirlerine harika bir gece ve harika bir geçmişe dönüş yolculuğu yaşatacak gibi. Bu oteli diğer otellerden ayıran 2019 Yılbaşı Konsepti Herşeyin Limitsiz ve Açık Büfede ve Yerli/Yabancı İçeceklerinde Dahil olduğu program olacaktır. Yerinizi ayırtmak için çok geç kalmayın. Bu tip yerler erkenden rezervasyonlarını doldurur.