Pazar , Aralık 15 2019
Başlangıç / 2019 Yıl Başı / 2019 YILBAŞI ANALİZİ

2019 YILBAŞI ANALİZİ

2019 Yılbaşı Analizine Dilerseniz 2019 Yılbaşı Tatili Kaç Gün Olacaktır Sorusuyla Başlayalım ve 2019 Yılbaşı Etkinlikleri İle Devam Edelim.

Herkesin Merak Ettiği 2019 Yılbaşı Tatili 31 Aralık Pazartesiyi Salıya Bağlayan Gece Olduğu İçin 1 Günlük Tatil İlan Edildi ! Ancak bazı özel kuruluşlar hem yıllık izni kullandırtmak için hemde konsantrasyon ve motiveyi arttırmak için 2019 Yıl Başı Tatilini 4 gün olarak planlıyor. Sizde dilerseniz patronlarınızı ikna edebilirsiniz. Keza biz ekip olarak 4 gün yışbaşı tatili yapmayı şimdiden planlıyoruz.

2019 Yılbaşı Etkinliklerinde yaşadığınız şehre göre değişiklik gösterse de aslında tüm yılbaşı etkinkinleri bir öncekinin aynısı. 2019 Yılbaşı Etkinliklerini dışarda meyhanede kutlayanlar da var, içeceklerini alıp evde kutlayanlar da, bir organizasyon şirketine dahil olanlarda.

Ancak bizim favori önerimiz size şu olacaktır. 2019 Yılbaşı etkinlikleri için şimdiden başlayan bir otel arayışına. Otelin hem eğlencesi güzel oluyor, hem yemekleri hemde organizasyonu. İniyorsunuz ana restaurant da çılgınlar gibi eğleniyorsunuz, üstüne deliler gibi içiyorsunuz, yetmiyor dansöze para takıyorsunuz sonrada odanıza çekilip sızıyorsunuz. Uğraşmıyorsunuz öyle taksiydi arabaydı trafik polisiydi. Nasıl olsa herşey dahil konsept ya.

2019 Yılbaşı Tatili kısa olmasa aslında güzel kafada dinlenir. O sezonda kimse olmaz tatil beldelerinde. Bir bodrum, bir marmaris, göcek …. Bence bir konuşun patronunuzla. Kullanın yıllık izinlerinizde.

Kontrol Ediliyor

Çocuklarda Oyuncak Seçimi Hakkında

Oyuncaklar, oyuncaklar ve çocuklar baba Çocuklara oyuncak almak bazen zevklidir, ancak her ebeveyn için sıkıntılı …