Cuma , Kasım 15 2019
Başlangıç / Yaşam / Antalya’nın Analizi Yayınlandı !

Antalya’nın Analizi Yayınlandı !

Türkiyede yaşıyorsanız ve tatile çıkacaksanız bakmanız gereken yerlerin başında gelir ANTALYA !

Bu yazımızda size Antalyanın Gezilecek Yerlerini, Antalyadaki Beldeler, Antalyada Tatile Gidelecek Yerlerden Bahsedeceğiz. Şunuda Belirtmek İsteriz ki Biz Sadece Analiz Yapıyoruz. Adı Geçen Yerlerle ve Kişilere Herhangi Bir İşbirliğimiz Yoktur.

Antalyadamı Yaşıyorsunuz Öğrenci misiniz ? yoksa çalışan ? yada emekli… Antalyada yaşıyorsanız yada Antalyaya Yeni Geldiyseniz akşam dışarımı çıkmak istediniz. Antalyada Gece Hayatınımı Yaşıyacaksınız.Düşük bir bütçeniz var ise mutlaka gitmeniz gereken yer Antalya Kaleiçidir. Antalya kaleiçinde gece hayatı genelde öğrenci kesimine hitap eder. Öğrencilerde tarzına göre mekan seçimi yaparlar ama kaleiçine giden herkes mutlaka bir TUDORS’a uğrar. Antalya kaleiçinde nargilecisinden çaycısına Publarına kadar herşey mevcuttur. Ayrıca kaleiçinde çokmu içtiniz eve gidecek haliniz yoksada ve yine antalyada tatil için bile burada konaklanır. Antalyanın fiyatına göre en güzel, en egzotik pansiyonları vardır. Antalyada, Antalya Merkezde gezilmesi gereken yerler, gidilmesi gereken yerler arasına mutlaka yazın.

Bir diğer yerde bütcenize göre Antalya Larada Gidilecek Yerlerdir. Antalyada Lara bölgesi biraz daha çalışanlara, iş yemeklerine, kutlamalara ve organizasyonlara yöneliktir. Antalyada Lara Bölgesinde rakı/balık yapıp muhabbet edecekseniz yanında da manzara olsun derseniz NEJAT Balığa gidin… Ancak ben club adamayım clublarda viski açtırmayı severim derseniz CLUB Ceila Sizin İçin idealdir.

Antalyaya Tatil İçin Geldiyseniz ben otele tıkılacağım çıkmayacağım otelden dışarı derseniz Antalyada Tatil İçin Nereye Gidilir diye soruyorsanız kendinize yine bütçeniz bir tık üstteyse Antalya Belek Bölgesne Gidin. Antalya Belek Bölgesinde Çok Güzel Oteller Vardır. Ayrıca Antalya Belek Bölgesi Balayı Çiftlerininde Tercih Sebebidir. Bütçeniz biraz daha düşük kalıyorsa Antalyada En Ucuz Tatili Kundu Bölgesinde Yapabilirsiniz.

Antalya Merkezde, Antalya Kunduda, Antalya Belek Bölgesindeki Tatilden Bahsettikten Sonra Kısa Kısa Tur Yapmak İsterseniz Size Antalya ya Yakın Günü Birlik Antalya Turları Önereceğim.

1- Antalyada Gidilecek Yerlerden Kekova

Ulaşılması biraz zorda olsa güzel bir koydur Kekova, bir batık kenttir kendisi ve bu batık kentler üzerinde tekne turlarıyla çıkıp yüzebilirsiniz. Masmavi deniziyle eşi benzeri yoktur Kekova adasına ulaşım teknelerle sağlanmaktadır, ulaşım için Kaş veya Demre’den tekne turu satın almanız gerekiyor.

2- Antalyada Mutlaka Gidilmesi Gereken Yerlerden Adrasan 

Adrasan, eski adıyla Çavuşköy, 2 kilometre uzunluğundaki kumsalıyla Kumluca’ya yakın doğal güzelliklere sahip bir yerleşim birimidir. Adrasanda sevgilinizle mutlaka kalın. Güzel, ucuz ve egzotik pansiyonları vardır. Unutmayın Burada  köylüler turizm yapıyor.

3- Eşsiz Bir Deniz ve Deniz Manzarası Arıyorsanız Faselis (Phaselis) Antik Kenti ve Koyu Listenize Yazın.

Çam Ağaçlarının ve Sedir Ağaçlarının kapladığı ormanın arasında, tarihi bir koydur Phaselis. Antik Çağ’ın ünlü liman kenti; size tarih ve doğa ile iç içe olabileceğiniz rüya gibi bir seyahat vadediyor. Antalya merkeze çok yakın olması sebebi ile hafta sonlarınızı değerlendirebilirsiniz. Burada kalacak yerler yok ama günü birlik turlar için harika bir seçim.