Çarşamba , Kasım 13 2019
Başlangıç / Yaşam / Bebek Maması Tercihi Analizi

Bebek Maması Tercihi Analizi

Referans Aldığımız Siteyi Ziyaret Etmeyi Unutmayın.

 

EN İYİ BEBEK MAMASI MARKALARI İÇİN TIKLAYIN

 

Hepimiz doğarız büyürüz gelişiriz yani yaşarız ve sonrada ölürüz hayatın kanunu da bu değil mi zaten . Ama belli bir döneme geldiğimizde mesela okulu bitirdiğimizde mesela askere gidip geldiğimizde artık evlenme yaşımız gelmiştir değilmi. Çevremizde de buna baskı yapılmaya başlanır zaten. Hatta aileler arasında kız bakmalar görücüye gidip gelmeler laf vurmalar…bunların hepsi olur olmaz değil peki evlendik sonrası? 

Herkesin mutlu bir evliliği oluyor mu peki ? olanlar nasıl devam ediyorlar hayatlarına, peki olmayanlar ne yapıyorlar mesela. 

Bu noktada evliliği aslında ikiye ayırabiliriz. Mutlu evlilikler, mutsuz evlilikler

Sizlere bu yazımızda evliliğe mutlu bir şekilde devam edip de artık ailesi tarafından hadi çocuk yapma zamanı gelmedi mi daha diye başlayan baskılarla sonuçlanan çocuk yapma serüvenindeki küçük ama önemli bir detayın analizini yapacağız.

Bebek bakımında en hassas konu. Bebek maması tercihi nasıl olmalı ?

Bildiğiniz üzere piyasada dolaşan bir sürü bebek mamaları  ve bebek maması markaları vardır. Peki onca bebek maması markası arasında hangisini tercih etmeliyim ve hangi periyotlarda nasıl vermeliyim. İşte bebek maması sektöründeki olmazsa olmaz üç mama markası ve farkları

1-) Aptamil Bebek Maması Markası Nasıldır ?

Aptamil reklam değeri en yüksek olan bebek mamasıdır. Sektördeki uzun soluklu varlığı ve onun diğer markalara oranla daha çok reklam varlığı aptamil bebek maması markası diğer markalardan biraz daha ön plana çıkararak pahalı olduğu halde tercih edilmesine neden oluyor. Doktorlarada reklamasyon ödeyen bu bebek maması markası iyidir diyebiliriz ve kullanılmasını tavsiye edebiliriz.

2-) ikinci olarak Alman menşeli “HİPP” bebek maması markasının ele alalım hipp markalı bebek mamaları hem kolay bulunurluğu açısından hem de alman menşeeli olması açısından hem de tavsiye açısından ikinci sırada yer almaktadır. İkinci sıra diyorum çünkü kullanıcıların yorumuna dayanarak bunları söyleyebiliriz.. Hiçbir kullanıcı şimdiye kadar aslında hipp markalı Bebek mamalarından şikayetçi olmamıştır ve olumsuz bir geri dönüş almamıştır hipp markasıHipp markalı bebek mamaları gerek içeriği gerekse marka değeri açısından oldukça değerli bir bebek mamasıdır çocuğunuz da hiç gözünüz arkada kalmadan bu markalı Bebek mamasında yedirebilirsiniz.

3-) Bir diğer markamız olan Bebek mamaması markası SMA dır. SMA markalı Bebek mamaları fazla tercih edilmemesi açısından toplumda da  çok söz edilmez ancak SMA markalı Bebek maması diğer markalara oranla içeriği aynıdır fiyatı aynıdır ve tavsiye edilebilir bir bebek mamasıdır.

Kısaca özetlemek gerekirse piyasada kullanılan tüm Bebek mamaları sağlık bakanlığı onaylı olduğu için ve içeriklerinede bakarak diyebilirizki marka bağımlı kalmadan belirirli sürelerde mama denemesi yaparak bebeğinizin tepkilerini ölçüp Bebek maması markası seçimini ona görene yapabilirsiniz.

Sağlıklı ve vatana millete hayırlı bir evlat büyütmenizi temenni ederiz.

En İyi Bebek Mamaları Markası