Çarşamba , Kasım 13 2019
Başlangıç / Yaşam / Evinizi Değer Katın… Analiz Yayınlandı !

Evinizi Değer Katın… Analiz Yayınlandı !

analizt.com takipçilerine özel yıllardır alışılagelmişin dışında farklılık yaratmak ve bir takım algıları yıkmak adına çıkardığımız yaşam analizlerinde bugün sizler için hergün gördüğünüz ancak görmezden geldiğiniz, hayatınıza renk, desen, güzellik katanlardan Stor Perde ve Zebra Perdeler hakkında kısaca bilgi vermek istedik.

Atalarımızdan gördüklerimizi devam ettirdiğimiz şu günlerde anne evimizdekileride alıp kendi evimize uygulamaya devam ediyoruz. Bunların başında daha eve biz girmeden onun girmesine imkan verdiğimiz PERDELER gelir. Siz evi sahiplenmeden evi sarar sarmalar ama neden hep tül hep bi güneşlik yokmu bunun başka bir yolu derken internette karşımıza tül perdelerden ve tül perdelerin altında attığımız güneşlik perdenin yaptığı işi göğsünü gere gere tek başına yapan stor perde ve zebra perdeler geliyor.

Evet bunlar evde kullanılmaz anca iş yerlerinde, otellerde kullanılır stor perdeler der gibisiniz. stor perde almadan önce kendinize sorduğunuz bu soruyu bir düşünün. Neden tül perdeler yerine stor perdeler kullanmıyoruz ki ? Temizliği kolay, kir tutmaz, kokuları hapsetmez gibi bir çok özelliği varken neden kendinizi tül perdelere maruz bırakıyorsunuz.

İnternette arayın tarayın bence bir an önce yüzlerçe çeşiti olan stor perdeye geçin…. zebra perdeler alın… yargıları yıkın.

Bir çok sitede uygun fiyatlara alabildiğiniz store perdeleri bizde sizler için araştırdık… Diğer sitelere göre çok daha uygun fiyata türkiyenin perdecisi storperdem.com ‘dan alın.