Çarşamba , Kasım 13 2019
Başlangıç / Doğru Burç Yorumları / Burç Yorumlarına İnanmalı-mı ?Tüm Burç Yorumları İçin Analiz…

Burç Yorumlarına İnanmalı-mı ?Tüm Burç Yorumları İçin Analiz…

Günlük haftalık ve aylık burç yorumlarının gerçeklik analizi.

Burçlara inanmalı mıyız? Kişiliğinize uyuyor diye burçlara inanmak doğru mu? Burçlar gerçek mi? Astroloji hakkında neye inanmalıyım? gibi bir sürü soru kafamızda oluşuyor şu burçlar konusu açıldığında ama şimdi kafanızdaki bütün sorular bizim yazımızla kaybolacak.  Aklınıza takılan burçlar hakkında tüm soruların cevabı aşağıdaki yazımızda…

 

Aslında burçlara inanıp inanamamak tamamen bir tercih meselesidir ama inanmıyorsakta inananlara saygı duymamız gerekiyor. Genelde burcun özelliklerine bakılır ve kişiye bu özellikler uyuyorsa burcuna inanmaya başlar. Örneğin; Oğlak burcu kadını aşırı kıskanç olarak bilinir ama her oğlak burcu kadını kimse kıskanç olacak diye bir şey yoktur. Eğer ki öyle olsaydı dünyada 12 çeşit insan olurdu çünkü toplamda 12 çeşit burç var. Bide günlük burç yorumları var “ kova burcu: bugün sevgilinizden gelicek süprizlere hazır olun” ne yani bütün kova burçlarının sevgilisi mi var. “yengeç burçu maddi açıdan çok güzel bir döneme gireceksiniz” sanırım bütün yengeç burçları para kazanacak. Aslında astroloji bu değil peki astroloji nedir? astroloji genel bir enerjidir. Örneğin Jüpiter şans dağıtan gezegen olarak bilinir. Fakat sizin haritanız ters açıysa bu  şans gezegeninden yararlanamayabilirsiniz. Yani burçlar hayal ürünü gerçek olan sizin enerjinizdir. Burçlara aslında falcılığın modern hali diyebiliriz.

Tekrardan belirtmek isterim ki burçlara inanmak yada inanmamak tamamen sizin elinizde olan birşeydir. Beğendiğiniz bir astroloğu takip ederek onun önerilerine uyabilir onun söyledikleri aklınızın bir köşesinde yer eder ve bir karar verirken onu hatırlayabilirsiniz. Ancak burçlara körü körüne inanmamak gerekir. Sizin enerji haritanızı bilmeniz sizin için en faydalısı olacaktır. Çünkü eğer ki burçlar gerçek olsaydı 12 çeşit insan olurdu öyle birşeyde olmadığına göre burçların hayal ürünü olduğu her halinden belli oluyor. Burcunuza sadece bir özelliğiniz uyuyor diye ona inanılmaz. Bence burcunuzu araştırmak yerine doğu  haritanızı araştırmalısınız. Böylece gezegenlerin sizin enerjinizle uyup uymadığınıdaöğrenebilirsiniz.

Gelecekte ne olacağınızı ne yaşayacağınızı burçların söylemesini beklemeyin birşeylerde size süpriz olmalı sadece körü körüne inanmanın hiçbir anlamı yok 12 burç 12 yükselen var bu kadar az çeşit insan olamaz. Her gazetede farklı bir burç yorumu yazıyor. Birinde sevgilinizle barışacağınız yazıyorsa diğerinde sevgilinizle ayrılacağınız yazıyor şimdi biz nasıl inanacağız hangisi doğru söylüyor. Hiç biri doğru söylemiyor çünkü bunlar sadece öylemesine yazılmış yazılardır. Burçlara hiç inanmayın demiyorum ama körü körüne inanmayın orda yazılan yazıya göre hayatınızı şekillendirmeyin. “ Oğlak burcu: Arkadaşlarınız tarafından kıskanılacağınız bir döneme gireceksiniz” buna inanıp arkadaşlarıyla arasını bozanlar vardır eminim şuan gülüyorsunuz yok artık abarttın diyorsunuz ama gerçekten var buna aşırı inanlar var. İnanmayın yok öyle bir şey arkadaşlarınız sizi kıskanıyorsa zaten onlar arkadaşınız değildir.