Çarşamba , Kasım 13 2019
Başlangıç / Teknoloji / İnternetten Kolay Para Kazanma ! Sizler için derledik.

İnternetten Kolay Para Kazanma ! Sizler için derledik.

   İnternetten para kazanılırmı ? Evden kolay para kazanmak ? Evde hangi işleri yapsamda kısa yoldan zengin olsam ? Gerçekten para kazandıran siteler var mı ? Bu kadar para internet aleminde varmı ?

    Yok Yok öyle sizin düşündüğünüz gibi internetten kolay para kazanmak diye bir şey yoktur. İnternetten para kazanmak vardır ama çok para kazanmak … Hele ki şu devirde yıl 2018 olmuşken…  Okadar rekabet ortamı varken… Türkiye gibi bir yerde yaşıyorsanız, işsizlik hat safhadaysa üstüne işin ve işçinin değeri hiç sayılmazken aklına evde otursamda para kazansam, internet ortamında para kazansam, blog yazarak para kazansam, makale yazarak para kazansam, sermayesiz iş kursam gibi parlak fikirler gelebilir ancak o fikirler herkesin aklına her an geliyordur unutmayın. Bu yazımızda sizleri biraz daha aydınlatmak için internetten para kazanma olayını analiz ettik.

  Öncelikle İnternetten Para Kazanma Yöntemlerini Ele Alalım ;

 1- ) Az Kazanın Öz Kazanın Mikro İşler Yaparak Harçlık Çıkarmayı Bakın Fazlasını Beklemeyin İlk Başlarda;

Dediğimiz gibi internetten çok para kazanmak diye birşey yoktur. Ancak küçük küçük işler yaparak giderlerinizin bir kısmını bu yollarla karşılayabilirsiniz. Mesala logolar tasarlayın, banner reklam içerikleri hazırlayın, animasyon video yeteneğiniz varsa yapabilirsiniz, seslendirmeler, işletmeler için mali analizler, bu mikro işlerin başındadır. Peki bu yaptıklarımı internette nereye satabilirim diyorsanız arama motorlarını freelance web sitesi işleri diye aratabilirsiniz. Bakınız: bionluk.com yada bakınız sadeceon.com

 

2-) İnternetten Blog Yazarak Para Kazanma Yöntemi;

En çok tercih edilen yol oldu artık buda ancak rekabet ortamı her geçen gün artıyor. Blog yazarak para kazanmak yöntemine başvuranlar bilmeliler ki işleri çok zor… hele ki yeni başlayanlar.Blog yazarak nasıl para kazanabilirim diyorsanız sizde seyahat üzerine blog, gezi üzerine blog, tatil üzerine blog, bitcoin üzerine blog yazıp çeşitli konulara yönelerek sitenize google reklamı alarak para kazanabilirsiniz.

 

3-)  İçerik Üreterek Para Kazan – Makale Yazarak Para Kazan;

Makaleniz çok mu kuvvetli, lisede kompozisyon dersleriniz çok mu iyiydi o zaman internet üzerinden araştırma yaparak içerik yazıp satabileceğiniz çok yer var içerik yazarak para kazanın, makalelerinizi yazıp günlük 3-5 tl gibi yerlere satabilirsiniz.

 

Bunlar dışında ben çok çalışırım, gece gündüz video kasarım, içerik kasarım, çok fena reklam paraları ödeyebilirim diyorsanız sermayesiz iş kurup, evde iş yaparak internetten çok ta güzel paralara kazanabilirsiniz. İmkanız değildir kolay para kazanmak ancak rekabet ortamını göz ardı edip hayallere kapılmayın.