Çarşamba , Kasım 13 2019
Başlangıç / Magazin / NİRAN ÜNSAL GERÇEĞİ !

NİRAN ÜNSAL GERÇEĞİ !

NİRAN ÜNSAL katıldığı bir magazin programında abisi HAKTAN hakkında son dakika açıklamalarda bulunmuş. Kusura bakmasında kimse bunlar hep gündemde kalma çabaları. 9 Yıldır işlerinin önünü kesiyormuş Haktan Bey… Yani sen 9 Yıldır bir içerik bulamadın bir şarkı çıkaramadın tam piyasada unutulmuşken hhooopp bunun suçlusu kim abim… Alın Buda Whatsapp Konuşmamız hey babam hey.

Ayın son günü olan bu cuma sabahında ekip olarak dikkatimizi çeken bir haberle karşılaştık. Haber sitelerine şöyle bir göz attığımızda sitelerde yer alan bir haber dikkatimizi çekti Neymiş efendim Niran Ünsal ile Haktan arasında bir tartışma gerçekleşmiş….

Gündemi sarsan iddia ise şu şekilde Niran Ünsal katıldığı bir Magazin programında ağabey Haktan hakkında çeşitli açıklamalarda bulundu halbuki İkisi de uzun süredir piyasalarda yok iken bizim düşündüğümüz Neden bir anda ikisine yönelik bir haber çıkmaya başladı bunlar tamamen asparagas haberler olup gündemde alma çabaları olduğunu düşünüyoruz oysaki Niran Ünsal nere haktan nere bunları WhatsApp konuşmalarını da göstererek ispatladığını düşünüyor kendi ancak biz de Diyoruz ki bunlar zaten rahatlıkla yapılabilecek şeyler neden farklı konularla gündemde kalmaya çalışıyorsunuz da bu şekilde birbirinizle tartışmaya havası verip gündemde kalmaya çalışıyorsunuz