Pazar , Aralık 15 2019
Başlangıç / Teknoloji / Samsung Galaxy A9 / Samsung A9 Duyuruldu!

Samsung A9 Duyuruldu!

Samsung Galaxy A9 ortaya çıkıyor ve dörtlü bir kamera, görkemli bir ekran ile karşımıza çıktı.  Dikkatinizi çekmeye çalışan yeni bir Samsung Galaxy telefon var ve bu çok benzersiz bir özellik ile geliyor.

Samsung Galaxy A9
Samsung Galaxy A9

Galaxy A9, Kore teknoloji şirketlerinden gelen en yeni orta sınıf akıllı telefon ve dünyanın ilk dörtlü kamera sistemini sunuyor. Arka cam kasası üzerindeki dört kamera ile Samsung, bu cihazı Instagram için mükemmel bir teklif olarak kullanıyor.Daha sonra kullanıcıların 2x optik zoom ve ultra geniş 120 derece 8 megapiksel kameralı bir telefoto objektifi var.
Tüm bu akıllı telefon avcılarının yanı sıra Samsung, kullanıcıların bunlardan en iyi şekilde yararlanmasına yardımcı olmak için bazı akıllı yazılımlar da içeriyor. AI Sahne Tanıma ile A9, konuyu tanımlayabilir ve en uygun fotoğraf için ayarları buna göre ayarlayabilir.

Samsung Galaxy A9
Samsung Galaxy A9

A9’un içinde 6.3 ”Full HD + Super AMOLED ekran, Octa-Core işlemci ve 6GB RAM dahil olmak üzere birçok özellik bulunuyor. Telefona güç vermek, Samsung’un tüm gün güç vermesi gerektiğini söyleyen 3,800mAh’tır ve cihaz bir microSD kart ile genişletilebilen 128GB dahili depolama alanına sahiptir.

Galaxy A9 üç renkte geliyor; Havyar Siyahı, Limonata Mavisi ve Bubblegum Pembesi. Hepsinde, elinizde tutmak için kendilerini rahat hissettiren bir 3D Cam kavisli sırt bulunmaktadır.