Perşembe , Nisan 9 2020
Başlangıç / 2019 Turizm / TRİAS TOUR AÇILDI!

TRİAS TOUR AÇILDI!

Trias Tour açıldı! Peki Trias Tour’da neler var? Güvenilir mi? Otel rezervasyonu yapılabilir mi? Uçak bileti alınabilir mi? Bu soruların hepsinin yanıtı “EVET” Trias Tour kapsamlı ve istediğiniz herşeyi en güvenli şekilde yapabileceğiniz bir site…

Trias Tour’da hangi turlar var?

Marmaris başlangıçlı olan sitede yurt dışı turlarıda mevcut… Hatta Trias Tour şimdiden Marmaris kış festivali için hazırlık yapıyor. Şimdiden kış festivali için rezervasyon yaptırabiliyorsunuz. Yaz içinde çok güzel fırsatlar sunan Trias Tour sizi düzenledikleri turlarla yazın eğlenceye davet ediyor.

Uçak biletini nasıl alabilirim? Güvenebilir miyim?

Tamamen güven sağlayan bir site. TÜRSAB iş birliğinde olan acenta ile her yere istediğiniz zaman gidebilirsiniz.

www.triastour.com
www.triastour.com

Turlar

Sitedeki turlardan sadece bir kaçı şu şekilde…

Extra Tatil Full Paket

Extra Tatil Full Paket
Extra Tatil Full Paket

7 Gece 8 Günlük tur tam olarak otelde tüm gününü geçirmek istemeyenler için çok uygun çünkü 8 gününü eğlence dolu geçirceksiniz. Bu turda yok yok…

Fethiye Babadağ Yamaç Paraşütü

Yamaç Paraşütü
Yamaç Paraşütü

Yamaç paraşütü severler sıradaki tur tam size göre… Fethiye Babadağ yamaç paraşüt ve en iyi rehberler eşliğinde sizi yine eğlenceye davet ediyor.

Kıbrıs Casino Turu

Kıbrıs
Kıbrıs

Günübirlik muhteşem Kıbrıs turu ile muhteşem bir hafta sonu kaçamağı… İş hayatının veya öğrenci hayatının yoğunluğunda bir küçük kaçamak herkese çok iyi gelir. O zaman hadi triastour.com’a gidin.

Marmaris Jeep Safari

Jeep Safari
Jeep Safari

Tatilinize macera katmaya ne dersiniz? Marmariste özel olarak modifiye edilmiş 4×4 Land Rover ciplerle maera dolu bir tatil geçireceksiniz. Jeep Safari turu sizi eğlencenin doruklarına çıkaracak.